Платежный шлюз WesternBid для Shopify

Платежный шлюз WesternBid для Shopify

Alustamiseks vajate järgmist:

 1. Laadige alla WesternBid ja hankige Kaupmehe konto ja Salajane võti (peate registreeruma saidil< span> westernbid.com ja taotlege < span > shop@westernbid.info oma kasutajanimega Western Bidis ja teie poe aadress).
 2. Installi Shopify poodirakendus makseväravaga ühenduse loomiseks
 3. Installige ShopifyWesternBidi makselüüsimakselüüs
 4. Tehke testmakse

Ühenduse kirjeldus:

 1. Vastavalt teie soovile kontrollime, kas pood vastab WesternBidi nõuetele. Pärast kinnituse läbimist saate kaupmehe konto ja salajase võtme.
 2. Rakenduse WesternBid Payment Gateway seadistamiseks peate täitma Shopify maksevälja (peate leidma edastatud andmete krüptimiseks parooli) ning saama WesternBidi kaupmehekontolt ja salavõtmelt. WesternBidi makselüüsi seaded Shopify jaoks
 3. Installige WesternBid Payment Gateway rakendusest (vt jaotise Installi lüüsi 2. sammu). Minge oma Shopify poe administraatori jaotisesse, minge jaotisse Seaded – Makseteenuse pakkujad, valige jaotises Alternatiivsed maksed installitud PayPali maksete lüüs. Lüüs on saadaval ainult siis, kui Shopify poe seadetes on määratud Valgevene või Ukraina riik (Seaded – Üldine). Ühenduse seadetes määrake oma poe aadress (ilma .myshopify.com-ita) ja parool, mille lõite Shopify makse installimise etapis 2.
 4. Telefoni lisamine Shopify haldusalasse
  Administraator –> Seaded -> kassasse -> Vormi valikud -> Tarneaadressi telefoninumber – nõutav
 5. Tehke testmakse PayPali kaudu, kasutades oma PayPali testkontot (e-post: sb-vpluq480948@personal.example.com, parool: o0g1*V&S)
 6. Hankige testi (päris) tehinguandmed. Minge oma Shopify poe administraatori jaotisesse, minge jaotisesse
  Tellimused, avage vajalik tellimus ja valige menüüst Rohkem toiminguid Tehinguandmed.
  Saatke saadud andmed aadressile shop@westernbid.info testimiseks ja seejärel tõeliseks ostuks.

Allpool on üksikasjalik videojuhis WesternBidi (PayPal) makselüüsi ühendamiseks Shopifyga.