Повне керівництво по прямих доставках (дропшіп) з AliExpress

AliExpressi otsevedude (dropshipping) täielik haldamine

Dropship on suurepärane viis e-kaubanduse vallas ettevõtte alustamiseks, muretsemata laoseisu või kohaletoimetamise pärast. Seda on triviaalne ja lihtne teha - peate lihtsalt koostama kaupade nimekirja, mille kogute oma saidile müügiks ja saadate oma postihaldurile e-kirja, et ta saadaks kauba teie nime järgi, nahaaeg, kui nõustute taotlusega.

Dropship-äri käivitamine nutikal viisil, et osaleda elektroonilise kaubanduse teemal. Sel põhjusel oli vaja sügavalt süveneda näotutesse Interneti-andmebaasidesse suurepärase ametikohajärgse töötaja naljades, kes said kohati hakkama oluliste ülesannetega, kuid samas zdijsnennym. Kui aga Oberlo ja Aliexpress seisavad paremal, on siin kõik palju lihtsam. Olles solvanud postijuhte, osutavad nad otsesaadetiste teenust.

AliExpress muudab teie poes müüdavate kaupade saatmise lihtsaks ilma laoseisu või kohaletoimetamiseta. Kauba eest saab tasuda hulgimüügihindadega, misjärel saadetakse kaup otse Sinu klientidele.

AliExpressi koduleht

Miks on dropshipping puhul mugav võita AliExpress

AliExpress on hiiglaslik turg, millel on lai valik tooteid, mida saate oma poes müüa. Enamik AliExpressi müüjaid ja välismaiseid müüjaid on nende hinnad konkurentsivõimelisemad.

Kuigi AliExpress positsioneerib end veebipoena, mõistab rohkem müüjaid, et nende klientide peamine mass on edasimüüjad ja keskendub rohkem otsetarnetele.

AliExpressist loobumine on lihtne.

Esmalt vartostі või te ei pea maksma, et saaksite kaupa testida ilma rahalise panuseta. AliExpressi või Oberloga saate alustada otsesaadetisi juba täna ja täiesti tasuta.

Paljud AliExpressi müüjad saavad kuvada tootefotosid, nii et saate oma veebisaidil neid esile tõsta ja tootekirjelduse aruandeid, mis aitavad teil poes toodet kirjeldada.

Nareshti, vikoristovuvat dropshipping AliExpressist on sama lihtne kui endale toote hankimine.

Vaatame lähemalt selle funktsionaalsust, kuidas kõik töötab, kuidas leida toodet ja müüjat ning kuidas end edu saavutamiseks positsioneerida. Ärge muretsege warto pärast – kõike on väga lihtne lõpetada. Kui teil on hea logo, on AliExpressi linkidega dropshipping suurepärane viis Internetis töö alustamiseks.

Miks inimesed ostavad teie poest, sest nad saavad osta samu tooteid AliExpressist?

AliExpressi dropshipping puhul ei ole teie konkurentsieeliseks hind ega unikaalsed patenteeritud kaubad. Sinu konkurentsieelis on kauba otse tarnimine konkurentidest ees olevale kliendile.

See on eraldi vahekohus.

Teie jaoks on esiteks kõige konkurentsivõimelisemad edusammud – õige turunduskäik ja järjepidev kliendiotsing. Klientide arvu saate alati suurendada uute pakkumiste, toodete, kaubamärkide, sisu loomise ja suurepärast teenindust pakkudes.

Installipood

Kui mõistate AliExpressi dropshipping robotite olemust ja lõite oma poe enne esimese rakenduse kujundamist, teeme seda uuesti.

Valige oma nišid ja tooted

Esimene osa teie poe ehitamisest tuleneb niši valimisest. Kui te ei tea, miks, vaadake AliExpressis endas juba loodud tootekategooriat ja proovige teada saada, mida saate mis tahes toote müügist kõige rohkem leida.

AliExpressi kategooriad

Kui valite hulgimüügis olevate kaupade piirkonna, on aeg minna otse kaupade endi juurde. Proovige valida kaup, mida soovite oma poes edasi müüa. Sellel keraamikal on tossudel hammaste valik.

AliExpressi tossud

Kui olete AliExpressi poe kohta rohkem teada saanud, saate aru, et seal on lihtsalt suurepärane valik tooteid igale maitsele, see valik võib olla olulisem. Vein võib põhjustada ka peavalu, nii et te ei vali õige tarnija parimat toodet.

See on esimene kaupade valiku kriteeriumide loend. Sel juhul puuduvad teaduslikud tõendid, kuid see nimekiri aitab tõhusalt välja valida enimmüüdud. Kõnede telg, kuidas on vaja kontrollida AliExpressis dropshipping jaoks toodet valides:

Ei mingeid kaubamärke, võltsinguid: olge ainulaadne brändi, et te ei raiskaks võltsinguid edasimüügile. Nalja märgita kaup. Mis puutub tootesse, olgu see siis logo, siis lülitage see ühe pilguga välja, lülitage välja, nagu see võiks olla originaal. Ärge riskige, kui valite kaupa mitte litsentseerimata edasimüüjalt, nii et te ei saa tõesti aru, et toode on ehtne. Oma valikut on võimalik oluliselt piirata, katta toodete pindala, bränd pole oluline, näiteks elektroonikatarvikud või riided.

Epacketi tasuta kohaletoimetamine: püüdke võimaluse korral edasi müüa ainult neid esemeid, mida saab lisaks ePacketi tasuta saatmisele kohale toimetada. Suurem osa AliExpressi kaubast tuleb Hiinast või Hongkongist, ePacketi kohaletoimetamine pole mitte ainult kõige ökonoomsem, vaid ka üks enim nähtud, kui paremal on väikekaupade grupid.

AliExpressi kohaletoimetamine

Umbes 300 loitsu: toode, mis võib olla suur hulk loitse, mida saab kasutada mõne kõne levitamiseks. Esiteks on parem rääkida joogi olemasolust kaubal. Teistmoodi saab postkeiser tema eest ära teha, kilde võib lubada, et nendest palvetest tehtud teod korduvad. Kui otsite uut toodet, proovige lisateabe saamiseks joogat.

AliExpressi sortimine

Hinnang üle 4,5 tärni: Samuti on oluline, et kaubal, mida kavatsete edasi müüa, oleks kõrge hinnang (üle 4,5 tärni) ja müüjal oleks positiivne hinnang tagasisidet. Kõikide näpunäidete saamiseks kaupade müüja kohta saate kasutada Chrome'i laiendust AliExpressi müüjakontrolli nime all.