Как начать продавать на eBay с Shopify. Интересный опыт Украины.

Kuidas alustada Shopifyga eBays müüki. Huvitav kogemus Ukrainast.

Täna on eBay maailmas külastatuim turg maailmas, kus külastatakse üle 800 miljoni külastuse kuus. 11 tuhat Ukraina ettevõtjat on registreeritud eBays, 4 tuhat aktiivset müüjat.

EBays müüdud kaubad on 100 dollarit.

Ukraina ettevõtjate tuludest tuleb umbes 50% USA-st.

Alates 2021. aasta suvest saavad Ukraina ettevõtjad eBays tehinguid teha Payoneeri kaudu.

UkrPoshta käivitas eBay kasvuprogrammi toetus väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Eesmärk on hõlbustada registreerimist ja turul kohanemist. Registreerimine võtab aega umbes nädal. Turg küsib dokumente ja toote päritolu kohta.

EBays töötamise oluline osa on reitingusüsteem. Võimalus saidile pääseda on teil neil, kes olid esimesed aktiivsed ostjad – teil on vaja ostja usaldusväärset kontot. Usaldusprobleemi kiiremaks lahendamiseks on soovitatav taotleda eBays UkrPoshta kaudu.

Järgmine test on kolmekuuline prooviperiood. Alles pärast 10 positiivset arvustust märgitakse konto usaldusväärseks. Peaksite olema iga päev aktiivne – näiteks lugege läbi kogu Abi, võtke ühendust eBay kogukonnaga, võtke ühendust toega. Süsteem jäädvustab kõike. Vaja valgustada. Näidake, et olete huvitatud eBayga töötamisest.

Esialgu piirab eBay kaupade arvu kümnele ja 500 dollarile kuus. Ja parem on mitte kogu limiiti korraga valida. Soovitatav on alustada 1 tootest, see maha müüa, saada positiivset tagasisidet ja alles siis lisada teisi tooteid. Aga mitte rohkem kui 1-2 eset nädalas.

Aja jooksul piirangud suurenevad. Kuid limiitide tõstmiseks on parem pöörduda tugiteenuse poole – see on kiirem.

Kuidas mitte olla keelatud? Peate olema valmis ja andma teavet kauba päritolu kohta. Ärge rikkuge autoriõigusi. Kahtluse korral on parem probleemse toote müümisest keelduda.

Kuidas toodet reklaamida?

Ebay komisjonitasu – 15%. Rohkem kui pool kaubast reklaamitakse tasulise reklaami kaudu eBay reklaamide kaudu. Oksjonid sobivad suurepäraselt reklaamimiseks. Pealegi võib ostja olla mitte ainult võitja, vaid ka ülejäänud ostjad – keegi ei takista neil parimat pakkumist tegemast.

Järgmine tase on enimmüüdud kauba staatus. Kuidas saada a? Vähemalt 100 müüki summas $1000, 98% positiivne tagasiside, kohaletoimetamine paari päevaga.

Tootekaardi täitmise reeglid on lihtsad – lühikesed pealkirjad, mis sarnanevad Google'is otsitavate märksõnadega.

EBay ühendamiseks Shopify poega on palju rakendusi. eBayst pärit rakendus saab integratsiooni puudumise tõttu halbu hinnanguid – tootevariandi üksikasju ei jagata, ainult tooteid ise . Kasutajate kõrgeima hinnangu saanud rakendus – eBay integreerimine. Loe rakenduse ülevaadet järgmises osas.

Ja lõpuks. Ärge unustage tänada iga klienti eduka ostu eest. Küsige tagasisidet, kui klient on rahul, või kirjutage probleemist teile isiklikult, et aidata kliendil põhjust mõista.

Põhineb saidil Forbes.ua