Приложение Infinite Options для работы с продуктом Shopify

Lisa Infinite Options Shopify tootega töötamiseks

Lõpmatu suvandid võimaldab teil luua oma tootelehtede jaoks nii palju kohandatud valikute välju, kui vaja. See on üks nende rakendustest, mille eesmärk on muuta e-kaubanduse kauplused klientide jaoks mugavamaks. See võimaldab kasutajatel luua ja isikupärastada lõputul hulgal tootevalikuid kolme standardse Shopify pakutava asemel. Klientidele antakse ostetava kauba jaoks palju valikuid, sealhulgas rippmenüüd, numbrisisestus, märkeruudud ja palju muud. Väljad võivad määrata selle ostu puhul valikuliseks või kohustuslikuks. Selle rakenduse jaoks on saadaval asjatundlik installiteenus, mis võimaldab ettevõtte meeskonnal seda installida ja konfigureerida.
Rakenduste paneelil Infinite Options saate alustada suvandite väljade loomist ja neid oma toodetele rakendada.

Kohandatud proovid ja palju muud


Laske ostjatel kasutada isikupärastatud tooteid graveerimiseks, monogrammimiseks, kohandatud printimiseks jne.br>

Elemendi konfigureerimine lõpmatute suvanditega

*Valige põhipaneelil Suvandite komplektid > "Loo valikute komplekt"*Seejärel määrake kõik tooted jaotisesse Infinite Options või määrake konkreetsed tooted, lisades jaotisesse tootetingimused.
*Pärast toodete määramisel lisage oma sildid ja tehke vajalikud seaded.


*Lõpuks klõpsake nuppu Salvesta muudatused


*Pange tähele, et muudatuste reaalajas kuvamiseks võib kuluda mitu minutit.
Funktsioonid:
-Piiramatu kohandamine.
-Massrakenduse valikud.
-Varude haldamine.
- Muuda valikut ostukorvis.
-Stiili ja kuvamise seadistamine.
-Nõuanded.
-Saidi sooduskoodid.
- Võimalik on määrata valik, mille järgi võib lisakaupu langeda käru, näiteks saad valida paketi +2$ ja samal ajal kukub see eraldi tootena ostukorvi.
-Miks LÕPUTUD VALIKUID?
Hindade tõstmiseks linkige oma valikutega täiendavaid tooteid.
-Vaja on lisatasu 5 dollareid kingituste pakkimiseks? Kuidas oleks 15 dollariga kiireks töötlemiseks? Infinite Options teeb selle lihtsaks! - Tootevalikute abil saame oma toodetele hõlpsasti lisada piiramatu arvu tootevalikuid, et meid ei piiraks Shopify 3 valiku ja 100 valiku limiit, saame hallata kohahoidja väärtusi ja vaikeväärtusi. Samuti saame toodete komplekteerimise funktsiooni abil määrata väljad valikulisteks või kohustuslikeks, et lisada toodetega pakutavate teenuste või kohanduste eest lisatasu.

Miinused Lõpmatud valikud, mille oleme suutnud välja mõelda:
- pole valikut individuaalse hinnakujunduse või kasutaja valiku/sisendi alusel hinna määramise jaoks.
- Valitud valikute ahela alusel ei saa pilti muuta.< br>- Mitut toodet ei saa ühe valikumalliga siduda, selle asemel tuleb see teistes toodetes dubleerida.